Puchar Polski

28.09.2022

Niestety kończymy przygodę z Fortuna Puchar Polski na szczeblu Małopolski Związek Piłki Nożnej 🤷‍♂️
Mimo prowadzenia 1:0 w pierwszej połowie to my ostatecznie musimy gonić wynik. W 90 minucie spotkania jest 2:2 – zgromadzeni kibice już czekają na serię rzutów karnych – jednak w ostatniej akcji meczu dajemy sobie strzelić gola i to drużyna Jutrzenka Giebułtów zagra w półfinale – PUCHARU POLSKI 😥
Drużynie z Giebułtowa życzymy kolejnych wygranych – a my już skupiamy się na meczu ligowym.
W sobotę w ramach rozgrywek 4 Liga Małopolska (kolejka XI) podejmować będziemy drużynę KS Wierchy Rabka 🔥