Raport meczowy.

05.03.2023

W samo południe rozpoczęliśmy nasz przedostatni sparing w ramach przygotowań do startującej już 19 marca rundy wiosennej 4 Liga Małopolska❗

Tym razem naszym rywalem była drużyna również występująca w 4 Liga Małopolska- GKS Glinik Gorlice zajmująca po rundzie jesiennej 11 miejsce z dorobkiem 24 punktów na koncie!

Kibice zgromadzeni na obiekcie w Gorlicach nie mogli narzekać na nudę – mecz mógł się podobać a do tego padło aż 8 bramek

Po 28 minutach gry nasza drużyna za sprawą Michała Ślaskiego wyszła na prowadzenie (0:1). Michał idealnie wykończył dośrodkowanie Tomka Baligi
Nasi zawodnicy nie cieszyli się jednak długo z prowadzenie. Już 2 minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania a następnie poszli za ciosem i kilka minut później (39′) Konrad Kipek musiał wyciągać piłkę z siatki (2:1).

Ślaski — Dziób (68′)

Po wyrównanym początku 2 połowy – w 65 minucie spotkania – sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy i Larysz po raz pierwszy w tym spotkani kapituluje (3:1) Nasi zawodnicy jednak nie zwieszają głów i zaczynają gonić wynik. 3minuty po rzucie karnym, Ślaski dośrodkowuje a Bierówka pakuje piłkę do siatki (3:2)
W 75 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik z Gorlic strzela głową 4 bramkę (4:2) i już minutę później (76′) zdobywa piątą (5:2)
Wynik spotkania na 5:3 ustala Danaj po strzale z rzutu karnego