PUCHAR POLSKI

09.08.2022

W niedzielne późne popołudnie nasza II drużyna Seniorów rozegrała mecz w ramach pierwszej rundy regionalnego Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem był zespół LKS Start Kamień.
Pierwsza połowa spotkania to ciągłe ataki i soczyste strzały ze strony naszej drużyny – jednak celność nie byłam naszym atutem 🤷 tak więc pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:0.
W drugiej połowie ciągle szukaliśmy swojej szansy na zdobycie bramki – jednak i tym razem sprawdziło się piłkarskie porzekadło – że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Na 20 minut do końca spotkania przegrywaliśmy 0:2😢. W tym momencie Trener Durlik postanowił wprowadzić na boisko nowych, młodych i zdolnych zawodników. Tuż po dokonaniu zmiany, nowy zawodnik strzela bramkę kontaktową i jest 1:2. Kolejna zmiana w naszym zespole i kolejna bramka tuż przed końcem spotkania. Tak więc po 90 minutach gry mamy remis 2:2 😎
A jak remis to rzuty karne Argentyński (naprawdę🤞) sędzia tego spotkania wskazał bramkę na którą zawodnicy będą strzelać a trenerzy wybrali najlepszych snajperów 🎯 Jednak po 5 próbach z każdej strony wynik nadal był remisowy. Dopiero 8 kolejka przyniosła rozstrzygnięcie … na szczęście na naszą korzyść 😍