20.08.2023

|90+7’| KONIEC MECZU 1:1
DRUGIE SPOTKANIE DRUGI REMIS – WALCZYMY DALEJ

#RADZISZOWIANKA #JUTRZENKA

Pierwsze 45 minut nie przyniosło bramek. Obydwie drużyny skupiły się na walce w środku pola i nie dopuszczały napastników do pola karnego! Na palcach jedne ręki można było policzyć strzały w kierunku obydwu bramek…
W drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli goście, już w 46 minucie wychodząc na prowadzenie (0:1). Kolejne minuty upływały a nasza drużyna mimo wielu prób nie umiała zdobyć gola wyrównującego. Im bliżej było końca meczu, gra stawała się nieco ostrzejsza, czego skutkiem była druga a w konsekwencji czerwona kartka dla jednego z zawodników Jutrzenki!
Przewagę jednego zawodnika udało się wykorzystać dopiero w doliczonym czasie gry (90+1), kiedy to Paweł Galos, po dośrodkowaniu uderzył głową pod poprzeczkę a bramkarz gości skapitulował (1:1). Sędzia mecz zakończył po 7 doliczonych minutach a tuż przed końcowym gwizdkiem jeszcze Sebastian Głaz obejrzał czerwony kartonik.
Już za tydzień kolejne spotkanie i kolejna szansa na punkty – miejmy nadzieję że 3 Więcej już niebawem. A teraz zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa naszego fotografa Foto Klimczyk