Radziszowianka Radziszów II – Borkowianka Borek Szlachecki 7:1

23.05.2022

W niedzielne popołudnie na stadionie w Radziszowie została rozegrana XXII kolejka  rozgrywek KLASY B „KEEZA Grupa 4, gdzie drużyna Radziszowianka Radziszów II podejmowała zespół Borkowianka Borek Szlachecki.
Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, jednak niezawodny Dawid Węgrzyn 24 minucie wyprowadził zespół z Radziszowa na prowadzenie i tak pierwsze 45min zakończyło się nieznacznym prowadzeniem gospodarzy.
Początek drugiej połowy to zacięte ataki zespołu z Borku, co przyniosło im upragnioną bramkę – w 53 minucie Jarosław Lalik pokonał bramkarza z Radziszowa. Jak się okazało była to jedyna bramka dzisiaj dla gości…
Od 61 do 65 minuty spotkania padły aż 3 bramki dla gospodarzy, dwa raz trafił Kuba Paciorek i raz Łukasz Mazurkiewicz – na tablicy świecił się już wynik 4:1
W 71minicie po raz drugi na listą strzelców wpisał się Dawid Węgrzyn a przed końcowym gwizdkiem swoje bramki dołożyli jeszcze Jakub Paciorek oraz Patryk Szczepaniak!
Spotkanie zakończyło się wysoką i zasłużoną wygraną zespołu Radziszowianki 7️⃣:1️⃣
Warto zwrócić uwagę zawodnika z numerem 2️⃣ na koszulce – Jakuba Paciorka który pojawił się na placu gry w 46 minucie i skompletował w II połowie klasycznego Hat-Tricka  ‼