III Ligi Młodzików: Radziszów – Skawinka Skawina 7-4 (4-1)

01.09.2020

herb radziszowianka_new small

Spotkanie zaczęło się jak u Hitchcocka. W pierwszej akcji meczu straciliśmy bramkę. Na szczęście chłopcy nie załamali się tylko konsekwentnie realizowali plan na mecz. Efektem tego były trzy gole Filipa Sarapaty oraz gol z krótko rozegranego rzutu rożnego autorstwa Wojtka Marszałka. Na przerwę schodzimy prowadząc 4-1. Na początku drugiej części gry chłopcy wykonali najładniejszą akcję meczu. Dwójkowe zgranie Bartusia i Marszałka kończy strzałem do pustej bramki Oliwier Kościelniak. Chwilę później Oli trafia po raz drugi.
W tym momencie w nasze szeregi wkradło się lekkie rozluźnienie, z którego trzykrotnie skorzystała Skawinka. Wynik meczu ustalił Piotrek Wala biegnąć od połowy sam na sam z bramkarzem.
Radziszowianka Radziszów vs Skawinka Skawina 7-4 (4-1)
Bartuś-Śladowski, Wójcik, Jarosz- Marszłek, Przebinda, Sarapata, Wala- Kościelniak oraz Urban, Szopa, Śladowski, Kubas, Krupnik.