Radziszowianka Radziszów- WLKS Krakus Swoszowice 4-2 (2-0)

Adam Jończyk 20′ ⚽️

Skład:
Maciej Paciorek – Adam Jończyk, Patryk Czarnomski, Wojciech Krygier, Daniel Okarmus – Karol Górka, Seweryn Maślanka, Patryk Kałwa, Kuba Paciorek (40′ Wiktor Skrobiszewski) – Karol Lelek (40′ Bartłomiej Kubas), Krystian Lelek (40′ Wojciech Słowiński)
Trener: Mateusz Toporowski

Mecz od początku został zdominowany przez Naszą drużynę, szybkimi i składnymi akcjami ofensywnymi. Szybko strzelona bramka pozwoliła na spokojną i rozważną grę. Następnie piękne uderzenie z daleka Adama Jończyka i mamy 2-0.
Po przerwie Nasza drużyna dalej atakowała śmiało na bramkę gospodarzy i tylko obramowanie bramki oraz bramkarz ratowali przed utratą kolejnych bramek.
Po nieporozumieniu w obronie drużyna Krakusa łapie kontakt bramką z karnego na 2-1. Po krótkim czasie szybka i świetna odpowiedź w wykonaniu nie do zatrzymania w tym dniu Patryka Kałwy.
Końcówka znowu okazała się lekko nerwowa gdyż drużyna ze Swoszowic po rajdzie skrzydłowego i uderzeniu z krótkiego kąta zdobywa bramkę na 3-2. Nasza drużyna jednak pokazała w końcówce, że nie przyjechała się bronić i po nieporozumieniu bramkarza i obrony drużyny gospodarzy, po raz trzeci już bramkę zdobywa Patryk Kałwa, kompletując hat-tricka!👏
Trener Mateusz Toporowski:
„Bardzo dobra gra w ofensywie, super rozegranie piłki raz do jednej raz do drugiej strony, spowodowało to, że przewaga Naszej drużyny była ogromna! Lekkie rozluźnienie w drugiej połowie, wątpliwy rzut karny co spowodowało lekkie nerwy, ale z mojej perspektywy drużyna gospodarzy nie miała prawa wygrać meczu, w którym mieliśmy zdecydowaną przewagę. Brawo dla całej Drużyny!”
Bardzo dziękujemy drużynie
WLKS Krakus Swoszowice – sekcja piłki nożnej
za możliwość udostępnienia zdjęć. Dziękujemy i zapraszamy do Radziszowa 👏
Kolejny mecz dopiero za dwa tygodnie, ponieważ mecz, który miał odbyć się w najbliższy weekend został rozegrany awansem. ⚽️