RADZISZOWIANKA -TS TRAMWAJ 15:3. ORLIKI.

28.02.2021

herb radziszowianka_new small

Następny mecz dopiero za tydzień🥺, więc wróćmy na chwile do tego co działo się wczoraj „pod balonem” na ulicy Sodowej.
W niedzielne przedpołudnie udaliśmy się na mecz z drużyna

TS Tramwaj Kraków

. Po obowiązkowej rozgrzewce oraz przypomnieniu przez trenerów założeń taktycznych, rozpoczęliśmy spotkanie.

Pierwsze minuty to głownie gra w środku pola. Żadna z drużyn nie była wstanie wypracować dogodnej sytuacji. Widać było że grały drużyny które do tej pory się ze sobą nie spotkały i żadna nie chciała się otworzyć.
Pierwszy gol staje się jednak łupem gości – w 10 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbija się od naszego zawodnika i Franek Klimczyk musiał wyciągać pikę z siatki. Po około 15 minutach gry Trener decyduje się na zmianę. Na boisko wchodzi Leon Madeja oraz Kapitan Franek Kozanecki, od tego momentu nasza gra staję się bardziej poukładana co szybko zostało potwierdzone golem na 1:1 .
Tramwaj nie chciał grać jednak na remis i po kolejnym rzucie rożnym zawodnik z Krakowskich Dębnik strzałem głową umieścił piłkę w siatce i jest 1:2
Przez następne 60 minut to tylko zawodnicy z Radziszowa strzelali gole. W 22 minucie ponownie uderza Franek Kozanecki i doprowadza do remisu 2:2. Po kolejnych 4 minutach prowadzimy 3:2 za sprawą Bartosza Maliszewskiego. Dwie kolejne bramki padają po strzałach Leona (5:2). A następne zdobywają Szymon Szczypczyk, Dawid Jezioro, Nikodem Ożóg, oraz ponownie Franek Kozanecki i Leon Madeja.
W 70 minucie TS Tramwaj zdobywa swoją 3 bramkę w tym meczu, a wynik na 15:3 ustala Nikodem Ożóg w 80 minucie.