Radziszowianka vs Pogoń Skotniki 6-2 (4-0). Młodzicy.

Radziszowianka vs Pogoń Skotniki 6-2 (4-0)

Maksymilian Bartuś 1
Oliwier Kościelniak 1
Piotr Wala 1
Konrad Śladowski 1

Ostatnie spotkanie pomiędzy Radziszowianką, a Pogonią Skotniki było bardzo zacięte. W sobotnie przedpołudnie zawodnicy gospodarzy zagrali doskonale i do przerwy prowadzili aż 4-0. Najpierw tor lotu piłki po strzale Oliwiera Kościelniaka, zmienił Maks Bartuś i cieszył się ze swojego pierwszego gola w tym sezonie. Później przechwyt przy otwarciu gry zaliczył Krystian Wcisło i mierzonym strzałem lewą nogą zdobył pięknego gola. Na 3-0 trafił Piotr Wala z dystansu po piłce zwrotniej Maksa. Ostatniego gola w tej części gry zdobył Oliwier, głową po podaniu Krystiana Wcisło. Po przerwie rywale zdobyli dwa gole i wrócili do gry. Na szczęście Krystian Wcisło zdobył gola z rzutu karnego. Ostatnią bramkę w tej rundzie strzelił z dystansu kapitan naszej drużyny Konrad Śladowski. Młodzicy Radziszowianki wygrali w tej rundzie wszystkie mecze i awansowali do drugiej ligi młodzików. W nagrodę od Klubu chłopcy otrzymali słodkie upominki oraz pyszną pizzę.
Trener Krzysztof Durlik: „Chłopcy po raz kolejny pokazali, że chcieć to móc. Ten awans jest wynikiem ich naprawdę solidnej pracy, wzorowej frekwencji na treningach oraz współdziałania i odpowiedzialności za siebie i innych. Każdy z chłopców zasługuje na wielkie brawa, każdy reprezentując barwy Radziszowianki dał z siebie 100%. Bardzo dziękuję Rodzicom zawodników za współtworzenie tego sukcesu, za Wasze wsparcie emocjonalne i organizacyjne oraz niesamowite zaangażowanie w pasję Waszych dzieci.”