Radziszowianka z nowym trenerem.

10.06.2019

herb radziszowianka_new small
Radziszowianka z nowym trenerem.

Wygrany mecz z drużyną Śledziejowic, był ostatnim meczem na ławce trenera Janusza Żmudy. Z dniem 10 czerwca zespół seniorów objął Krzysztof Hajduk.

Krzysztof Hajduk to bardzo dobrze znana postać nie tylko w krakowskim świecie piłkarskim. Posiada uprawnienia trenera UEFA A. W swojej karierze piłkarskiej był zawodnikiem m.in. Hutnika, Cracovi, Proszowianki, Hetmana Zamość, Heko Czermno oraz Dalinu Myślenice. Jako trener prowadził z sukcesami drużyny seniorów Naprzodu Jędrzejów, Bolesław Bukowno, Dalinu Myślenice, Kalwarianki i Mogilan.

– Trenerowi Januszowi Żmudzie za 8 lat wysiłku, poświęcenia, zaangażowania i włożone serce w rozwój zawodników ale też całego klubu – chcielibyśmy serdecznie podziękować i życzyć wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym – powiedział Michał Baliga Prezes ds. Finansowych Radziszowianka.

Logo Skawina

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.