RAPORT MECZOWY SENIORÓW

26.02.2023

Dziś podopieczni Trenera Michała Gędłka rozegrali nie jeden ale aż dwa mecze kontrolne
Pierwszy z nich to spotkanie z mocnym rywalem jakim była drużyna MKS Trzebinia. Mecz został rozegrany na pięknym, nowym i nowoczesnym stadionie w Trzebini
Pierwsza połowa była wyrównana a początkowe 15-20 minut to bardzo mocny i wysoki pressing gospodarzy.
Druga cześć spotkania już zdecydowanie pod dyktando Radziszowianki.
Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:2 a bramki zdobyli:
✅ Krzysztof Bociek 39′ (1:1) – nowy zawodnik naszej drużyny pozyskany na zasadzie transferu definitywnego z MKS Cracovia SSA – typowa dziewiątka (9)
✅ Michał Ślaski 82′ (1:2) Stary wyga, który już nie raz zdobywał bramki dla Radziszowa
Skład:
Kipek, Testowany – Matyja, Galik, Wasyl – Paciorek, Sosin, Stróżyk, M. Bierówka – Szczurek, Sosnowski, Bociek – N. Bierówka, Ślaski
Drugie spotkanie zostało rozegrane na stadionie Prądniczanka Kraków a naszym rywalem była drużyna Lks Węgrzcanka Węgrzce Wielkie. Mecz niestety przegrywamy 2:4
To co cieszy, to fakt że cała 22 osobowa kadra rozegrała dziś pełne 90 minut co z pewnością zaowocuje już w marcu w meczach ligowych