RELACJA – SPARING #6

25.02.2024

[RELACJA – SPARING #6]
Dosłownie przed kilkoma minutami zakończył się mecz w którym w ramach przygotowań do rundy wiosennej mierzyliśmy się z drugą drużyna RKS Garbarnia Kraków
Pierwsza połowa spotkania to dobra gra naszego zespołu w ofensywie czego potwierdzeniem są trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się Bierówka, Wasyl oraz Sosin Zapytacie jak było w defensywie? Otóż zawodnicy z Ludwinowa również trzy razy trafili do siatki… z czego dwa gole po stałych fragmentach gry (rzut wolny oraz rzut karny). Zaznaczyć należy że Trener Gędłek pozwolił sobie na nieco eksperymentalny skład – zwłaszcza „z tyłu” naszej formacji
Druga połowa to kontynuacja dobrej gry naszych zawodników w której zdobywamy aż cztery bramki nie tracąc żadnej  Dwa razy do siatki rywali trafili Danaj a po jednym golu dołożyli Galos oraz Paciorek!
Tak więc szósty sprawdzian zaliczony na 6! A w zasadzie to na 7  Wynik końcowy 3:7
Na pewno cieszyć może ilość zdobytych goli, gdyż w ostatnim czasie bywało różnie ze skutecznością