Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” w ramach 7 edycji budżetu obywatelskiego Województwa Małopolskiego

18.06.2024

Drodzy Przyjaciele,
z całego serca  chcemy podziękować wszystkim, którzy oddali swój głos na nasz projekt „Piłka Jest Piękna – Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Powiecie Krakowskim” w ramach 7 edycji budżetu obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
Każdy z Was, zarówno Ci, którzy wybrali tradycyjne karty do głosowania, jak i Ci, którzy zdecydowali się na głosowanie przez internet, przyczynili się do wsparcia naszego projektu i tym samym do rozwoju kobiecej piłki nożnej w naszym regionie.
Wasze zaangażowanie i wsparcie są dla nas niezwykle cenne. Dzięki Wam mamy szansę na realizację naszych marzeń i celów związanych z promocją i rozwojem kobiecego sportu. Każdy głos jest dla nas na wagę złota i pokazuje, że społeczność lokalna wierzy w naszą inicjatywę i chce być częścią tej pięknej przygody.
Wyniki głosowania poznamy najpóźniej 1 października 2024 roku, ale niezależnie od wyniku, już teraz czujemy się wygranymi, mając Wasze wsparcie.
Raz jeszcze dziękujemy za każdy oddany głos!
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.