Radziszowianka Radziszów – MSMS Łódź.

17.12.2020

herb radziszowianka_new small

‼️Radziszowianka Radziszów – MSMS Łódź‼️
🏆 Gra Sparingowa
📆 12.12.2020
⏰11:30
🏟 Skawina
Skład:
Paciorek, Jończyk, Solarz, Czarnomski, Da. Okarmus, Krygier, Maślanka, Sikora, Skrobiszewski, Testowany, Górka, Kałwa, Kubas, Kub. Paciorek, Ka. Lelek, Ziarko, Janik, Słowiński, Kry. Lelek.
Do ciekawego pojedynku doszło w sobotę 12.12.2020, nasi juniorzy zagrali jeden z ostatnich sparingów tego sezonu z drużyną Międzynarodową Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.
Dziękujemy za przybycie i rozegranie sparingu ! 👏
Drużyna z Łodzi składająca się główne z zawodników z obywatelstwem ukraińskim, bardzo dobra techniczne, mądra piłkarsko, widać było, że treningi codziennie powodują, że efekty same wychodzą na boisku.
Nasz drużyna również pokazala się z dobrej strony, stwarzając tym samym kilka sytuacji bramkowych, lecz tego dnia skuteczność nie była najwyższych lotów.
Był to pierwszy mecz Filipa Solarza w barwach Radziszowianki po powrocie z Podhala Nowy Targ – czekamy zatem na pierwszy oficjalny mecz Filipa – powodzenia Fisiek 👏
✅⚠️Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni sparing Juniorów Młodszych z drużyną Nadwiślanu Kraków o 13:00‼️⚠️✅
Trenujemy w dalszym ciągu:
📆Poniedziałki i Piątki‼️
⏰ Poniedziałek 17:00-18:30‼️
⏰ Piątek 17:00-18:30‼️
🏟 Radziszów‼️
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Radziszowianki ‼️⚽️
FB🟦 @radziszowianka Radziszów
ig 📸 radziszowianka_radziszów
e-mail 📩 apradziszowianka@gmail.com
 

  • CERTYFIKAT PZPN
  • nabór
  • trenerzy

ZDROWE JEDZENIE

  • ZDROWE JEDZENIE

DOBRY SPORTOWY RODZIC

  • DOBRY SPORTOWY RODZIC

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.