Skawinka Skawina vs Radziszowianka Radziszów 0-9 (0-7)

Tymon Wdówka ⚽️⚽️
Paweł Jarosz ⚽️
Oliwier Kościelniak ⚽️

Ł.Śladowski -K.Śladowski, M.Bartuś, P.Jarosz,- K.Wcisło, W.Marszałek F.Sarapata, S.Przebinda,- O.Kościelniak oraz O.Wójcik, K.Kubas, K.Urban T.Wdówka, M.Szopa

Zawodnicy Radziszowianki szybko objęli prowadzenie po prostopadłym podaniu Krystiana Wcisło i płaskim strzale Filipa Sarapaty. Po bliźniaczej akcji z udziałem tych samych zawodników cieszyliśmy się z prowadzenia 0-2. Chwilę później piłka odbiła się od Oliwiera Kościelniaka, a formalności dopełnił Szymon Przebinda. Kolejny gol to kilka podań, zmiana strony gry przez Kościelniaka i świetne uderzenie Przebindy w długi róg bramki Skawinki. Gol na 0-5 bardzo ucieszył trenera Radziszowianki. Przechwyt w środku pola Wojtka Marszałka, prostopadła piłka do Filipa, który mierzonym, płaskim dośrodkowaniem znalazł Koscielniaka. Wynik podwyższył Tymek Wdówka po altruistycznym podaniu od Kacpra Urbana w polu karnym. Ostatni gol w pierwszej połowie był autorstwa Pawła Jarosza, który trafił sprzed pola karnego w „okienko” bramki.
Druga połowa rozpoczęła się od indywidualnej akcji Wcisło i podaniu do Wdówki w polu karnym. Wynik ustalił Sarapata po presingu na przeciwnika przy otwarciu gry.

Trener Krzysztof Durlik po meczu :

„To był dobry występ drużyny, zawodnicy byli zmotywowani i bardzo chcieli dziś skutecznie zagrać. Ciekawie funkcjonował podczas meczu środek pomocy, dzięki temu mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Gratuluję chłopakom wygranej.”