SPARING – RAPORT

12.02.2023

Śląska ziemia nie okazała się zbyt gościna🤷‍♀️ W piątym już meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rundy wiosennej w 4 Liga Małopolska ulegamy drużynie z Jaworzna 5:2.
W mecz zdecydowanie lepiej weszli zawodniczy Szczakowianka Jaworzno strzelając 3 bramki w pierwszej połowie, Nasza drużyna tuż przed przerwą (44′) za sprawą Zawodnika Testowanego zdobywa gola (3:1) i mogliśmy liczyć na lepszy wyniki w drugiej części widowiska❗
Początek drugiej połowy dość wyrównany ze wskazaniem na naszą drużynę czego potwierdzeniem jest bramka kontaktowa zdobyta w 65 minucie przez Marcina Szczurka (3:2) 💪 Jak się okazało był to ostatni gol dla naszej drużyny tego dnia… Natomiast gospodarze zdobyli jeszcze 2. W 77′ zawodnik z Jaworzna pewnie wykorzystał rzut karny (4:2) natomiast w 85′ po akcji, padła ostatnia bramka (5:2)
Mieliśmy przyjemność rozegrać mecz z naprawdę dobrym rywalem (3 miejsce w IV lidze Śląskiej). Zawodnicy wybiegani, nastawieni na mocny pressing, umiejętnie przesuwający się na polu gry a do tego często grający na dwa kontakty – byli zbyt mocni dla naszej drużyny na tym etapie przygotowań na którym jesteśmy obecnie.
W komentarzach znajdziecie kilka zdjęć 📷 z Jaworzna
Dziś również grała nasza druga drużyna! Zawodnicy z U21 mierzyli się na obiekcie Com-Com Zone Nowa Huta z zespołem Karpaty Siepraw. W tym meczu padł wynik remisowy 2:2 (1:1). Na listę strzelców wpisali się: