Radziszowianka Radziszów 4 - 3 Kalwarianka Kalwaria Zebrz.

05.11.2022 - 13:00
MECZ WALKI 💪
Wygrywamy z MKS Kalwarianka po niesamowicie zaciętej walce, walce na wodzie.
Był to mecz wypełniony emocjami – wspomnę tylko iż pierwszą bramkę zdobywamy już w pierwszych sekundach spotkania a mimo to na przerwę schodzimy przegrywając 1:2.
Druga połowa to coraz więcej nerwowości zarówno na boisku jak i na ławkach rezerwowych. – posypało się wiele kartek, na szczęście jedynie tych żółtych.
Mecz rozstrzyga na naszą korzyść w 91 minucie Sebastian „SEBA” Stróżyk – bo jak mówimy – GRAMY DO KOŃCA – to tak robimy 💪