Radziszowianka Radziszów 0 - 0 D&R Unia Oświęcim

04.08.2023 - 17:00

JAKO 4. Liga Małopolska  21 kolejka

Jak już informowaliśmy w meczu 21 kolejki REMISUJEMY z drużyną MKP D&R Unia Oświęcim 0:0

Od pierwszych minut wyraźnie przeważaliśmy na boisku i kilkukrotnie stworzyliśmy dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Po jednej z akcji, piłka nawet wpadła do bramki gości, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej Upływały kolejne minuty i mimo wielu prób nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gości.

Można powiedzieć że po raz kolejny był to mecz walki – mecz który naprawdę mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom… zabrakło jedynie goli! Do swojego konta dopisujemy tylko 1 punkt, jednak może się on okazać na wagę złota w końcowym rozrachunku

Na wyróżnienie i pochwałę zasługuje Jak Larysz Nasz bramkarz popisał się świetnym refleksem i obronił strzał z bliskiej odległości zawodnika z OŚWIĘCIMIA! CFsport – interwencja kolejki?

A już za tydzień 15 Kwietnia udamy się do Myślenic aby zmierzyć się z tamtejszym KS Dalin  PO ZWYCIĘSTWO