Radziszowianka Radziszów 1 - 3 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

22.04.2023 - 14:00

W sobotę o godzinie 14:00 w ramach 23 kolejki JAKO 4. Liga Małopolska rozegraliśmy spotkanie z Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS II )
Mecz, pomimo że nasz rywal uznawany był za zdecydowanego faworyta, prowadziliśmy bardzo uważnie, od początku trzymając się założeń taktycznych! W pierwszej połowie po szybkich kontratakach, kilkukrotnie zagroziliśmy bramce rywali, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki… Dopiero w doliczonym czasie – w 46 minucie – Norbert Bierówka, precyzyjnym strzałem z ostrego kąta nie dał szans bramkarzowi słoników i zapachniało sensacją (1:0)
W drugiej połowie obraz gry nie uległ diametralnej zmianie. Cały czas staraliśmy się wybijać rywala z rytmu który zaczął popełniać proste błędy. Presja wyniku jaki „świecił” się na tablicy oraz presja czasu również nie pomagała zawodnikom z Niecieczy!
Wygrać mecz naszym oponentom pomogliśmy jednak my sami …. około 80 minuty, obrońca Michał Czabanowski otrzymuje drugą żółtą  w konsekwencji czego, czerwoną kartkę  i jesteśmy zmuszeni grać w dziesięciu  Przewagę liczebną Termalica wykorzystała po raz pierwszy w 86 minucie (1:1) – jednak ciągle walczyliśmy o przynajmniej jeden punkt, który patrząc na naszą sytuację w tabeli mógł być na wagę złota! Mógł być, gdyż już w 90′ tracimy kolejną bramkę (1:2) a w doliczonym czasie gry 90+3′ Słoniki zamykają mecz (1:3)
Nasi zawodnicy zostawili na boisku wiele sił i całe serce Wygrana była na wyciągnięcie ręki, jednak sport, piłka nożna bywa brutalna o czym przekonaliśmy się na własnej skórze! Nie wyciągamy jednak białej flagi, nie składamy broni – będziemy walczyć do ostatniego meczu i jesteśmy przekonani że ta walka przyniesie nam sukces w ostatecznym rozrachunku!
Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za doping i zapraszamy na kolejne mecze, bo przecież…