Radziszpwianka 5 - 0 K.S. Orzeł Piaski Wielkie

16.09.2023 - 12:00

No cześć! Niedziela wieczór to idealny moment na przypomnienie co działo się wczoraj na naszym stadionie, więc…z apraszamy na krótką relację tekstową oraz nieco dłuższą zdjęciową z meczu przeciwko K.S. Orzeł Piaski Wielkie
Nasza drużyna wyglądała jak absolutna maszyna od pierwszego gwizdka! Już w 17. minucie Maciej Wcisło dał nam powód do świętowania, zdobywając pierwszą bramką, a w 20. minucie Maciej Kozicki podkręcił emocje strzelając drugiego gola!
Ale to nie koniec naszych wyczynów! Maciej Wcisło był (jest i na pewno będzie ) w super formie i dołożył jeszcze dwie bramki w 38. i 45. minucie. To był jego dzień!
Po przerwie dalej mieliśmy kontrolę nad grą, a naszą dominację ukoronował Michał Ślaski strzelając piękną bramkę głową! Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:0 i emocje sięgały zenitu!
Następny mecz już w sobotę, 23 września, o 16:00, i tym razem jedziemy na wyjazd a naszym rywalem będzie KS PKM Olkusz
Aha, nie zapomnijcie zobaczyć galerii zdjęć z tego epickiego meczu z Orłem Piaski Wielkie. Emocje na tych fotkach są nie do opisania!
Dzięki, że jesteście z nami, a teraz do zobaczenia na kolejnym meczu!