Radziszowianka Radziszów 0 - 0 Dalin Myślenice

24.08.2022 - 17:30

V kolejka na remis🤷‍♂️

Remisujemy z KS Dalin Myślenice na własnym stadionie 0️⃣:0️⃣
W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się stworzyć 100% sytuacji na strzelenie bramki a gra toczyła się głównie w środku pola. Kolejne 45 minut zapowiadało się więc ciekawie gdyż każdej drużynie zależało aby zainkasować dziś 3 punkty❗

Po zmianie stron nadal jednak nie obserwowaliśmy zmasowanych ataków pod żadna z bramek aż do 70 minuty kiedy to sędzia pokazał drugą żółtą🟨, a w konsekwencji czerwoną kartkę🟥, naszemu zawodnikowi. Od tego momentu piłkarze z Myślenic raz za razem zaczęli atakować naszą bramkę w której świetnie spisywał się Konrad Kipek🧤. Ogromne brawa należą się dziś całej drużynie gdyż zostawili wiele zdrowia na boisku i pokazali serce do walki 👏

Kolejne spotkanie w 4 Liga Małopolska już w najbliższą sobotę! Tym razem udamy się do Niecieczy aby zmierzyć się tam z drugą drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS