RADZISZOWIANKA 6 - 0 TARGOWIANKA

13.10.2019 - 15:00

herb radziszowianka_new small

Radziszow, 13.10.2019, godzina 15.00

Bramki: Pawel Sosin 3 (12’, 22’ i 33′), Tomasz Pakosz 2 (29’ i 62’) i Marcin Bierowka 89’.

Sklad: Kuba Nedza, Jakub Goncerz, Rafal Wasyl, Marcin Dudala, Maciej Grzesik, Karol Kurek (64’ Marcin Bierowka), Tomasz Baliga ( Michal Budek 56’), Dawid Wegrzyn, Sebastian Romek, Tomasz Pakosz, Pawel Sosin.

Bardzo dobre zawody w wykonaniu drużyny Radziszowianki. Od pierwszego gwizdka sędziego Bartosza Pawlika drużyna Targowianki grała bardzo twardo często posuwając się do ostrych zagrań. Nie zraziło to zupełnie podopiecznych trenera Krzysztofa Hajduka – Radziszowianka odpowiedziała tym samym, mało tego świetnie dysponowany dzisiejszego popołudnia był Pawel Sosin, który popisał się klasycznym hat trickiem i zdobyl ze stalych fragmentow gry 3 bramki. Kolejna w 1 połowie dołożył Tomek Pakosz i zawodnicy Targowianki ze spuszczonymi głowami schodzili do szatni na przerwę.

II polowa spotkania rozpoczęła sie od szybkich ataków gości, jednak obrońcy Radziszowianki i bramkarz, byli dzisiaj w pełni skoncentrowani i skutecznie przerywali akcję już na 25 – 30 metrze.
Zawodnicy Radziszowianki wyprowadzali co po chwile szybkie, składne kontry i po jednej z nich piłka znów zatrzepotała w bramce gości – Tomek Pakosz zdobyl swojego 2 gola w spotkaniu.
Jeszcze 1 bramkę w samej końcówce dorzucił Marcin Bierowka i Radziszowianka po bardzo ciekawym spotkaniu w pełni zasłużenie pokonała drużynę Targowianki inkasując tym samym komplet punktów.

W następnej kolejce zmierzymy się z liderem grupy – drużyna Śledziejowic.