Trampkarz C1 Radziszowianka – Akademia Piłki Nożnej Victoria 2:8

04.09.2023

Wczoraj mierzyliśmy się z drużyną Akademia Piłki Nożnej Victoria w ramach 2 kolejki rozgrywek II LIGI OKRĘGOWEJ!
Niestety bardzo źle weszliśmy w mecz tracąc 3 bramki w przeciągu pierwszych 5 minut gry Następnie gra się wyrównała. W tej fazie strzelamy dwie branki ale Victoria dokłada jedną i po pierwszej połowie wynik 2:4.
Początek drugiej połowy niestety podobny do pierwszej. Szybko tracimy bramkę na 2:5 i nie umiemy odpowiedzieć celnym trafieniem… Nasz rywal tego dnia jest bardzo skuteczny i z biegiem czasu tracimy jeszcze 3 gole. Mecz kończy się wynikiem 2:8!
Warto zaznaczyć że nasz bramkarz Franek Klimczyk broni w drugiej połowie rzut karny, co jak wiecie nie jest takie proste na duże bramki!
Nie podajemy się, nie zwieszamy głowy – już w najbliższy wtorek czeka nas kolejny mecz! Tym razem na wyjeździe zmierzymy się z drużyną TS Tramwaj Kraków