Radziszowianka Radziszów – Lotnik Kryspinów 4-3(4-1)
Ignacy Bałabuch,Konrad Śladowski, Oskar Wójcik(C),Filip Sarapata, Paweł Jarosz, Jan Krupnik, Łukasz Śladowski,Krystian Kubas, Wojciech Marszałek, Adrian Wcisło,Oliwier Kościelniak, Aleks Gurdak,Maks Chrostek
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
„Dwie połowy i dwie różne drużyny”
W niedzielny poranek spotkaliśmy się z drużyną Lotnika Kryspinów w pierwszym meczu nowego sezonu. Trampkarze Młodsi walczyli o punkty nowego sezonu.😁
Pierwsza połowa wyglądała bardzo dobrze. Drużyna świetnie funkcjonowała w ataku jak i w obronie. Bardzo szybko zdominowali drużynę gości. Prowadziła grę oraz kontrolowała przebieg spotkania. Bardzo z dobrej strony pokazał się Filip Sarapata, świetnie radził sobie Aleks Gurdak.👏👏 Bardzo szybko objęliśmy prowadzenie. Gole w pierwszej połowie strzelał wspomniany Filip,Oliwier,Aleks i Adrian💪💪. Po bardzo pięknym strzale za 16 zawodnika Lotnika zrobiło się 4-1 ale trzeba przyznać nasza drużyna powinna prowadzić 7-1 do przerwy. Nie wykorzystany karny Wojtka oraz kilka 100% sytuacji które powinny się zamienić na bramki.😲
Druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Nasze akcje już nie były takie płynne. Pojawiły się proste błędy które Lotnik Kryspinów skutecznie wykorzystywał. Nasza drużyna dalej tworzyła sytuacja tylko była nie dokładna w ostatnim podaniu lub brakowało skuteczności. Kiedy w 76min Lotnik strzela z rzutu karnego na 4-3 zrobiło się strasznie nerwowo. Na szczęście nasi zawodnicy wytrzymali i mecz zakończył się wynikiem 4-3. Dziękujemy drużynie Lotnika za dobrą postawę na boisku i życzymy powodzenia.
Nie zwalniamy tempa i już zaraz po świętach Wielkanocnych 19.04(wtorek) jedziemy na mecz wyjazdowy z Nadwiślanem Kraków 😀
Trener Płazieński po meczu:
„Bardzo stęskniliśmy za rywalizacją ligową. Tydzień temu niestety nie było nam dane zagrać meczu ponieważ warunki atmosferyczne nie pozwalały na to. Przechodząc do meczu. Zagraliśmy bardzo dobra pierwsza połowę. Powinniśmy prowadzić spokojnie 6-0 do przerwy i kontrolować mecz. Niestety w drugiej połowie zupełnie odpuściliśmy mecz. Na szczęście chłopaki swoją determinacją i wolą walki wywalczyli pierwsze 3pkt w tym sezonie. Jestem bardzo zadowolony z przygotowania fizycznego. Chłopaką należą się ogromne brawa za pracę którą wykonali w okresie przygotowawczym.Musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Gratuluje zawodnikom i czekamy już na następny mecz”
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.