Matuszek-Janik(Klimczyk)- Krupnik, Piszczek(Tyrpa), Blak(Paciorek), Poletek(Moskwa),- Marszałek, Żmuda(Marcisz), Lelek(Kania), Książek(Pytel), Bierówka – Madeja
Bramki:
Madeja ⚽️
Marcisz ⚽️⚽️
Lelek ⚽️
Można to nazwać derbami, czy to w seniorach, czy w kategoriach młodszych te mecze zawsze są określane mianem derbów gminy 👌😁
Dwie dobrze funkcjonujące akademię, każdy zawsze chcę w takim meczu pokazać się z jak najlepszej strony 💪
Pierwsi w tym meczu dali znać o sobie goście ze Skawiny, strzelając bramkę na 1-0, później odpowiedzieli nasi trampkarze po bardzo ładnej akcji i dośrodkowaniu Tyrpy, formalności dopełnił Madeja(akcja w komentarzu) 🤩⚽️
Przed końcem pierwszej połowy na prowadzenie wyszli zawodnicy Skawinki 🫣
Jeszcze przed gwizdkiem oznaczającym przerwę bardzo ładną bramkę zdobył Mariusz Marcisz po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym (akcja w komentarzu)👊😍
Po przerwie większą kontrolę nad meczem miała nasza drużyna, wydawało się kwestią czasu, kiedy wyjdą na prowadzenie i udało się to po indywidualnej akcji Marcisza (akcja w komentarzu)🤩
Ostatnia bramka to majstersztyk i pokaz umiejętności technicznych Mikołaja Lelka, który swoim cwaniactwem strzelił bramkę … znów po rozegraniu kombinacyjnym rzutu rożnego (akcja w komentarzu)😉