O.Sukta, Ł.Rydz,M.Filcek,K.Sulima (C), K.Lelek, S.Poskróbek, Ł.Baranik,K.Okarmus,K.Saferna,
A.Gurdak, G.Kraczek,N.Planta, K.Haja, M.Płonka, P.Kubas, E.Mrowiec,A.Wcisło, M.Jezioro
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
Mecz niestety odbył się w dziwnych okolicznościach ponieważ bez sędziego. Niestety trenerzy obu drużyn musieli wziąść odpowiedzialność za prowadzenie tego meczu. Nie było to łatwe zadanie.
Nie mniej jednak mecz musiał się odbyć. Początek meczu należał do naszych chłopaków. Dobrze rozgrywali piłkę w środku pola Szymon razem z Karolem. Bardzo dobrą wymiennoscia pozycji charakteryzował się dwóch Krystianów w ofensywie. Co spowodowało że po dobrym rzucie wolnym Krystiana Lelka i dobitce K.Haji objęlismy prowadzenie. Cały czas atakowaliśmy. Jednak po prostym błędzie w obronie zrobiło się 1-1. Co ważne nasi trampkarze dalej atakowali z pełnym zaangażowaniem. Konsekwencją były strzelone jeszcze 2 bramki. Niestety w pierwszej połowie nasza defensywa nie spisywała się dobrze i gospodarze zdołali wyrównać wynik meczu do przerwy 3-3.
Drugą połowę znowu zaczęliśmy z impetem. Co raz więcej i częściej atakowaliśmy drużynę gospodarzy. Po dobrym prostopadłym zagraniu Szymona padła bramka na 4-3 którą zanotował Łukasz. To zdecydowanie podłamało naszych przeciwników. Przejelismy kontrolę nad spotkaniem. Nasza defensywa spisywała się co raz lepiej. Bardzo dobra zmianę dał Konrad Saferna za kontuzjowanego Adriana Wcisło na prawej obronie. Nasze ataki były bardzo konkretne bramki dołożył jeszcze Szymon i Krystian i zrobiło się 6-3. Rywale co prawda zdołali strzelić bramkę na 6-4 ale po dobrym stałym fragmencie gry głowa Krystiana Haja ustalił wynik meczu na 7-4 i takim rezultatem zakończył się mecz. Gratulacje dla chłopaków za walkę i za chęć wygrania meczu. To jeszcze nie koniec zmagań oraz dziękujęmy drużynie Borek Kraków za nie łatwy mecz i życzymy powodzenia.
PS: Zdjęć niestety nie ma jeśli ktoś robił proszę o podesłanie dołączymy do relacji 🙂
Trener Michał Płazieński powiedział po meczu: ,,Dziwny to był mecz, niestety bez sędziego. Prowadzić drużynę do zwycięstwa i sędziować jest to trudne zadanie. Nie mniej jednak chłopaki pokazali dojrzałą piłkę. W ofensywie byli dużo lepsi od przeciwników. Zdarzały się błędy w obronie ale w drugiej połowie było dużo lepiej. Gratuluję zwycięstwa chłopakom. Teraz nas czeka 3 mecz w przeciągu 1 tygodnia więc zakasamy rękawy i walczymy do końca”