Radziszowianka Radziszów – Błękitni Modlnica 1-0(0-0)
Skład:
O.Sukta,Konrad Śladowski, Oskar Wójcik,Adrian Wcisło(C),Filip Sarapata, Kacper Okarmus, Mikołaj Jezioro, Łukasz Śladowski, Szymon Przebinda, P.Jarosz, P.Wala, K.Kubas, O.Kościelniak. O.Konieczny, W.Marszałek, K.Urban, D.Jankowicz
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
Z drużyną Błękitnych Modlnica przyszło nam się zmierzyć 2 razy w ciągu 1 tygodnia. We wtorek zagraliśmy I zaległą kolejkę jako goście i niestety przegralismy ten mecz 4-2. Za to w sobotę już jako gospodarze stanęliśmy na przeciwko drużyny z Modlnicy.
Na początku pierwszej połowie nasza drużyna starała się przejąć kontrolę nad meczem i jak najszybciej strzelić bramkę. Po mimo naszych ataków drużyna gości dobrze się broniła i zaczynała przejmować kontrolę nad druga częścią pierwszej połowy. Dobrze się organizowaliśmy w obronie i staraliśmy wyprowadzać szybkie kontrataki ale zawsze czegoś brakowało. A to nie dokładne podanie A to złe przyjęcie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.
W drugiej połowie nasi Trampkarze w dalszym ciągu starali się grać z kontrataku. Mecz był bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie chciała odpuścić. Nasze podania były co raz lepsze. Rozkręcalismy się z minuty na minutę. Rezerwowi którzy wchodzi dawali coś od siebie. Trener Michał dość nie spodziewanie wprowadził Dawida Jankowicza na pozycję nr 9 a ten bo bardzo dobrej kontrze drużyny odpłacił się golem na 1-0. Euforia na trybunach i na boisku ale mecz się nie skończył. Drużyna gości zaczęła przyspieszać tępo i raz po raz zagrażać pod naszą bramką jednak dzisiaj linia obrony i postawa całej drużyny w obronie była godna podziwu. Po nerwowych ostatnich 10 min udało się dowieść zwycięstwo 1-0 nad liderem naszej ligi. Brawo chłopcy za walkę i determinację 👏👏
Trener Płazieński po meczu:
„Muszę przyznać że po drugiej połowie naszego pierwszego meczu z Błękitnymi we wtorek byłem pod wrażeniem moich zawodników. Była w nas chęć zwycięstwa od początku meczu. Świetne zmiany dali rezerwowi. Gratulacje dla całej drużyny. Zagraliśmy tak jak to sobie zakładaliśmy. Jest dużo do poprawy ponieważ nasze ostatnie 10min meczu było bardzo nerwowe ale 3 pkt zostają w Radziszowie. Możemy spokojnie się przez tydzień przygotować do meczu z Borkiem. ”
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.