O.Sukta, ,M.Filcek,K.Sulima (C), K.Lelek, S.Poskróbek, Ł.Baranik,D.Sikora,K.Saferna,
A.Gurdak, G.Kraczek, K.Haja, P.Kubas, E.Mrowiec,A.Wcisło,M.Doroz,N.Planta
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
Zaległą I kolejke przyszło nam zagrać wczoraj w dużym słońcu z drużyną Hutnik III Kraków. Nasi trampkarze dobrze weszli w mecz i nie dopuszczali przeciwników do strzałow. Jednak po nie potrzebnym błędzie drużyny w defensywie tracimy bramkę na 1-0. Jednak próbowaliśmy dalej grać w piłkę. Przeciwnik naciskał i wykorzystał nasze błędy zrobiło się 2-0 ale chłopaki odpowiedzieli na 2-1. Kiedy wydawało się że przejmiemy kontrole nad mecze i mieliśmy ku temu okazje to sędzia nas skrzywdził i puścił sytuację na 3-1. Posypały się nie potrzebne żółte kartki. Goście zdołali jeszcze strzelić bramkę na 4-1 do przerwy.
Druga połowę zaczęliśmy całkiem dobrze. Mieliśmy przewagę. Udało się po dobrej akcji strzelić bramkę na 4-2 i kiedy wydawało się że przyjmiemy kontrolę nad meczem i dogonimy rywala sędzia nie odgwizduje ewidetnego spalonego I jest 5-2. Niestety to podłamało naszych zawodników i oddali inicjatywę drużynie gości i bramki zaczęły wpadać regularnie. Niestety wynik spotkania kończy się 9-2 dla naszych przeciwników.
Nie zagraliśmy meczu na naszym poziomie to fakt ale niestety sędzia dołożył kilka błędów swoich ktore w ważnych momentach meczu podlamała naszych trampkarzy
Pozostaje walka o 3 miejsce już w sobotę i odpowiedzieć dobra gra na tą porażkę.
Trener Michał Płazieński powiedział po meczu: ,,Nie zagraliśmy meczu na swoim poziomie. Druzyna Hutnika nie przypadkiem jest viceliderem naszej ligi jednak to my popełniliśmy za dużo prostych błędów w obronie jako zespół oraz zdecydowanie przegrywaliśmy walkę w środku pola. Najbardziej podcieła nam skrzydła bramkq na 5-2 gdzie my weszliśmy dobrze w druga połowę strzelamy bramkę i niestety sędzia nie widział ewidetnego spalonego. Nie pozostaje nam nic innego jak dalej się rozwijać i walczyć o 3 miejsce w lidze”