Trampkarze: Radziszowianka Radziszów – Wisła Jeziorzany 6-2

05.12.2021

 
Sparing charytatywny⚽️
🏵Trampkarz
🏆Sparing
📅05.12.2021
🕑 13:00
🏟Liszki
🥊Wisła Jeziorzany
Radziszowianka Radziszów – Wisła Jeziorzany 6-2(4-2)
Skład:
I.Bałabuch,Konrad Śladowski, Oskar Wójcik,Filip Sarapata, Kacper Okarmus, Mikołaj Jezioro, Łukasz Śladowski,K.Kubas, W.Marszałek, K.Urban, D.Jankowicz, G.Kraczek(C)
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
Takie inicjatywy to My lubimy i chętnie w nich uczestniczymy:-) Zostaliśmy zaproszeni przez drużynę Wisły Jeziorzany na sparing charytatywny pod tytułem ,,Mikołajki z Biało – Czerwonymi”. Reprezentacja Polski w Futsalu powyżej 35 lat wraz z Fundacja Brata Alberta zorganizowała w Liszkach mecze różnych grup wiekowych w szczytnym celu. Zbieraliśmy pieniążki na samochód osobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych, podopiecznych Fundacji.
Tu spotkała nas niespodzianka nasz trener Akademii Michał Kowalski reprezentował drużyne Reprezentacji Polski w futsalu 💪💪
Po szybkim uroczystym otwarciu zagraliśmy mecz sparingowy z Wisła Jeziorzany który trwał 2x20min. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Grali szybko i konkretnie. Świetnie prezentował się nasz bramkarz Ignacy Bałabuch. Cała drużyna pokazała dobry futbol.
Wynik w tym dniu nie był istotny, najważniejsze że chłopcy z radością chcieli pomóc innym i to jest piękne i godne naśladowania. Chłopaki za dobrą postawe dostali medale, Puchar oraz worek słodkości od organizatorów 👏👏
Dziękujemy bardzo za zaproszenie drużynie Wisły Jeziorzany 🙂
Trener Płazieński po meczu:
„Dziękujemy bardzo Wiśle Jeziorzany za zaproszenie. Był to bardzo pożyteczny sparing. Pokazaliśmy że potrafimy grać na hali. Wynik nie był istotny, ważne że uczestniczyliśmy w szczytnym celu i pokazaliśmy ducha naszej drużyny szerszej publiczności”
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, za doping – bez Was nie byłoby nas.
Razem tworzymy ten Klub 🔥
FB 🟦 @radziszowianka Radziszów
ig 📸 radziszowianka_radziszów
e-mail 📧apradziszowianka@gmail.com
 
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.