Tramwaj Kraków – Radziszowianka Radziszów 2:1.Trampkarze.

🏟 Kraków
Tramwaj Kraków – Radziszowianka Radziszów 2:1
⚽️ Łukasz Baranik
Skład:G.Cora,E.Mrowiec, M.Filcek,G.Kraczek, K.Lelek, K.Okarmus, K.Sulima, Ł.Baranik, M.Staniszewski,K.Haja, M.Doroz, A.Gurdak, A.Wcisło,D.Sikora
W przed ostatniej kolejce trampkarze udali się na wyjazd do lidera naszej grupy. Wydawać mogło by się że nasi chłopcy jadą tam na stracenie ale piłka nożna jest przewrotną grą i każdy mecz jest inny. Nasza postawa od samego początku meczu była bardzo dobra. Całą drużyna grała bardzo dobrze w defensywie , nie pozwalała przeciwnikowi na stworzenie groźnych sytuacji i co ważne wyprowadzała szybkie kontrataki. Niech o postawie naszej drużyny świadczy fakt że lider na swoim terenie w pierwszej połowie oddał 1 nie groźny strzał w światło bramki. Po jednym naszym kontrataku sędzia dyktuje karnego dla nas. Niestety nasz kapitan przestrzelił ale postawa drużyny jest w dalszym ciągu bardzo dobra. Na nasze nieszczęście zaraz przed końcem pierwszej połowy sędzia dyktuje karnego tym razem gospodarzom i 1-0 do przerwy dla Tramwaju.
Drugą połowę zaczęliśmy trochę nerwowo ale z upływem kolejnych minut nasza gra była co raz lepsza. Potrafiliśmy zepchnąć przeciwnika do głębokiej defensywy dzięki między innymi postawie Kacpra Okarmusa który w tym meczu był fantastyczny na boisku. Po dobrej grze zdołalismy wyrównać po bramce Łukasza Baranika na 1-1. Co ważne chłopcy dalej próbowali strzelić gola i wygrać ten mecz. Niestety w piłce wystarczy jeden prosty błąd i traci się bramkę i tak też było w naszym przypadku. Po naprawdę bardzo dobrej grze przegrywamy mecz z liderem 2-1 ale nasza gra wyglądała najlepiej w tym sezonie. Nic straconego, walczymy do ostatniego meczu który już 08.11 z drużyną Millenium Skawina
Trener Michał Płazieński po mecz : „Musze przyznać że po mimo porażki jestem bardzo zbudowany postawą moich podopiecznych. Najważniejsze że oni z każdym treningiem i meczem stają się lepszymi zawodnikami i to widać gołym okiem. Ten mecz był z trudnym przeciwnikiem ale udowodnił nam że możemy walczyć z każdym jak równy z równym”