TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN

12.06.2024

 
HEJ DZIKI!
Elo piłkarska bando! Mamy zajawkę dla was, która może wam zapewnić niezapomniane wrażenia! Nasz Klub zaprasza Was na mega turniej „Dzikich Drużyn”! 
Co tam będzie grane?  Szykujcie się na mocne doznania, bo to będzie niekonwencjonalna jazda w formule 5+1! Każda drużyna będzie miała w składzie piątkę żądnych zwycięstwa spartan w polu i jednego Kickera na bramce. 
BAM
Mile widziane drużyny damskie  albo te, no… mixy 
Tylko dla tych z roczników 2008-2011
Gdzie? No przecież na naszych boiskach w Radziszowie! Zadbaliśmy o wszystko, żebyście mogli puścić wodze fantazji i zagrać na całego! 
DATA: 30 czerwca 2023 (Niedziela)
GODZINA: 9:00
Na koniec czekają cool nagrody, emocje pod niebem, a przede wszystkim okazja, żeby pochwalić się swoimi skillsami w luźnej atmosferze. Idealny moment na to, żeby poczuć klimat piłkarskiej ekipy i spędzić super czas na boisku! 
Jeśli macie cohones, żeby stanąć na wysokości zadania i walczyć o tytuł „Dzikiej Drużyny”, to dawajcie! Zbierzcie swoich ludzi i zgłaszajcie się już teraz do naszego trenera Michała Rzeszótko pod numerem 512 990 941
Dołączcie do naszego turnieju!
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.