Godzina 17.00

WIARUSY IGOŁOMIA – RADZISZOWIANKA  2:4

Bramka: Maciej Wcisło ’23 i 28, Sebastian Romek ’60, Tomasz Pakosz ’80

Skład: Konrad Kipek, Tomasz Pilch, Radosław Lis (’83 Maciej Grzesik), Tomasz Baliga, Jakub Goncerz, Sebastian Romek (’83 Paweł Płonka), Maciej Zięcik, Damian Danaj,  Marcin Bierówka (’62 Karol Kurek), Tomasz Pakosz, Maciej Wcisło (’81 Kacper Mazur).

Zawodnicy Radziszowianki odnieśli dzisiaj ważne i w pełni zasłużone zwycięstwo nad solidna drużyną z Igołomi. Mecz rozpoczął sie niekorzystnie, bo w 16 minucie – po pierwszej akcji gospodarzy – straciliśmy bramkę. Po pierwszym kwadransie gry, Radziszowianka powinna prowadzić co najmniej 2-0 ale nie wykorzystaliśmy stworzonych okazji. Jednak 2 bramki Maćka Wcisło dały nam prowadzenie do przerwy.
II połowa to zdecydowana przewaga podopiecznych Krzysztofa Hajduka, udokumentowana kolejnymi bramkami – odpowiednio Sebastiana Romka i Tomka Pakosza. Niestety w doliczonym czasie gry, straciliśmy jeszcze bramkę po stałym fragmencie gry.

Ważne 3 punkty w kontekście układu tabeli i walki o 1 miejsce w grupie.