Wielki Festyn Sportowy dla szkół w Radziszowie

19.06.2022

 

Wielki Festyn Sportowy dla szkół w Radziszowie!

Stadion Radziszowianki ponownie wypełni się młodzieżą preferującą aktywne spędzanie czasu! Już 20 czerwca na kameralnym obiekcie piłkarskim w Radziszowie odbędą się turniej piłki nożnej, siatkowej oraz inne zabawy rekreacyjne. Całość, w ramach projektu Ministerstwa Sportu „Sport dla wszystkich” finansowana jest z Budżetu Państwa, a organizowana dla przeszło 300 dzieci ze szkół podstawowych w Radziszowie, Rzozowie i Wielkich Dróg. 

Klub Sportowy Radziszowianka i Akademia Piłkarska Radziszowianka zapraszają do wspólnej zabawy. Poza sportową rywalizacją, dyplomami, nie zabraknie innych atrakcji. Dmuchane zjeżdżalnie, gdy i zabawy z nagrodami, owoce, soki – to tylko niektóre z nich. 

Na Festyn Sportowy Dla Szkół zaprasza także redakcja Futbol-Małopolska, która przeprowadzi z tego wydarzenia obszerną relację tekstową, wzbogaconą o kilkaset fantastycznych zdjęć. 

Będzie się działo!

 

 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.