Wisła – Radziszowianka – Puszcza Niepołomice
📆 10.10.2020
⏰ 11:00
🏟 Kraków – R22
W sobotnie przedpołudnie bardzo wartościowe mecze rozegrali zawodnicy Radziszowianki 2010.
SP Wisła Kraków – Radziszowianka 1:4
5′ 0:1⚽️ Madeja
19′ 1:1
23′ 1:2⚽️ Maliszewski
25′ 1;3⚽️Kozanecki
30′ 1:4⚽️ P. Kopacz
Dobry mecz w którym po objęciu prowadzenia mogliśmy zdobyć kolejne bramki – brak skuteczności zemścił się i rywal doprowadził od wyrównania. Chłopcy włączyli drugi bieg i kolejnymi trzema trafieniami podsumowali dobrą grę.
Radziszowianka – Puszcza Niepołomice 3:3
6 '0:1
10′ 1:1⚽️ Kozanecki
13′ 1:2
18′ 2:2⚽️ W. Kopacz
21′ 2:3
25′ 3:3⚽️ gol samobójczy
Ten pojedynek dostarczył dużo emocji, trwała wymiana ciosów – trzy razy przeciwnicy wychodzili na prowadzenie i tyle razy udało się nam odpowiedzieć golem wyrównującym.
Mecz bardzo wyrównany zawodnicy Puszczy wykorzystywali nasze pomyłki trafiając do siatki i zmuszając nas do odrabiania strat.
Wyraźnie dominowali fizycznie – jednak nieustępliwość i szybkość zawodników Radziszowianki równoważyła tę przewagę – imponowały zwłaszcza pojedynki Przemka Kopacza z graczami Puszczy.
Końcówka bardziej pod nasze dyktando jednak nie udało się przechylić szali zwycięstwa, choć było blisko – w ostatniej akcji meczu po uderzeniu Wojtka piłka wylądowała na poprzeczce i drużyny zakończyły mecz sprawiedliwym remisem.
Radziszowianka: Bartuś- Jezioro, Madeja, Szczypczyk – Friedel, Kozanecki, Ożóg oraz Raputa, Maliszewski, P. Kopacz, W Kopacz.