Wspierają nas: LEHNER

02.02.2023

 
Firma LEHNER – rozpoczęła działalność w 1998 roku i w ciągu tych dwóch dekad firma zajmowała się głównie realizacją prac dla szeroko rozumianego sektora budowlanego oraz energetycznego, a także obrotem złomem.
Szybki rozwój spowodował, że postanowiono rozszerzyć profil działalności przedsiębiorstwa i w 2008 roku, w ramach nowo utworzonej Grupy LEHNER, powstała firma LEHNER-2 zapewniająca usługi z zakresu profesjonalnej konserwacji urządzeń energetycznych i sprzątania zakładów przemysłowych.
Natomiast w 2016 roku w Grupie LEHNER została powołana spółka LEHNER Recycling Sp. z o.o. w celu realizacji inwestycji w zakresie parku logistycznego w okolicach Skawiny.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem działalności naszego Partnera na stronie internetowej www.lehner.com.pl

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.