Wspierają nas – SNS ŁAZARCZYK

06.03.2023

 

 

Firma SNS ŁAZARCZYK  jest obecna na rynku motoryzacyjnym od 1990 r. Założycielem i właścicielem jest Andrzej Łazarczyk- prywatnie nasz ojciec i mentor.
Dokonujemy kompleksowej obsługi uszkodzonego pojazdu. Posiadamy stanowiska do wykonywania napraw mechanicznych, blacharskich, lakierniczych oraz obszerny dozorowany parking. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami naprawczymi, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.
Pracownicy działu administracyjno-ubezpieczeniowego posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, sporządzania kosztorysów napraw oraz współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Obsługujemy rozliczenia bezgotówkowe za serwisowanie pojazdów ze wszystkimi zakładami ubezpieczeń działającymi w Polsce.

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.