Zakopane TURNIEJ API – trampkarze (dzień I).

23.11.2020

herb radziszowianka_new small

📆 20.11.2020
⏰ Godz. 12h
🏟 Zakopane TURNIEJ API
1) Radziszowianka Radziszów – UKS SMS Stal Mielec 0-5
2) Arkonia Szczecin – Radziszowianka Radziszów 4-0
3) Radziszowianka Radziszów – KKS Kolbuszowianka 0-2
Skład:G.Cora,E.Mrowiec, M.Filcek,G.Kraczek, K.Lelek, K.Okarmus, K.Sulima, Ł.Baranik, M.Staniszewski,K.Haja, M.Doroz, A.Gurdak, A.Wcisło, P.Kubas, M.Jezioro
Pierwszy dzień na Turnieju API
Dzisiaj rozpoczęliśmy weekendowy Turniej w Zakopanym. Po szybkiej i sprawnej podróży zameldowalismy się na obiektach API. Sprawne i szybkie ulokowanie się w pokojach. Przymiarka nowych stroji które grupa Trampkarzy od nie dawna ma dzięki sponsorowi Radocza Park – Hotel Active & SPA.
O 12.20 przyszło nam zmierzyć się w pierwszym meczu Turnieju z drużyną UKS SMS Stal Mielec. Dość dobrze chłopcy zaczęli ten mecz ale niestety z tak dobrymi drużynami jak przyjdzie nam tutaj się zmierzyć każdy mały błąd jest wykorzystywany przez rywala. Tak właśnie straciliśmy 3 bramki przez nasze proste błędy. Kolejne dwie przeciwnicy dołożyli po składanych akcjach.
Jak to na Turniejach nie ma czasu na nic. Od razu po meczu udaliśmy się na obiad. Po obiedzie czas na kolejny mecz. Tym razem przyszło nam się zmierzyć z Arkonią Szczecin.
Źle weszliśmy w ten mecz, niestety brakowało ruchu z przodu i drużyna z północy Polski strzeliła nam szybko 4 bramki i kontrolowala mecz. Turnieje toczą się swoimi prawami. Gramy tylko 28 minut mecz i w dużej intensywności.
Ostatni mecz w dzisiejszym dniu przyszło nam zagrać z KKS Kolbuszowianką. I był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Byliśmy agresywni w odbiorze piłki, konstruowaliśmy szybkie ataki. Jednak znowu proste błędy nam się przytrafiały. Niestety przegrywamy ten mecz 2-0 ale po obiecujące grze.
Podsumowując na takim duzym turniej nie którzy są pierwszy raz. Drużyny bardzo mocne, dla nas jest to świetna nauka i podpatrywanie lepszych drużyn i wyciągnie wniosków na przyszłość.
Walczymy do końca ✊✊👍👍⚽️⚽️
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN

ZDROWE JEDZENIE

  • ZDROWE JEDZENIE

DOBRY SPORTOWY RODZIC

  • DOBRY SPORTOWY RODZIC
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.