ZIMOWA PÓŁKOLONIA RADZISZOWIANKI – relacja

26.01.2022

 
❄⛄⚽ZIMOWA PÓŁKOLONIA RADZISZOWIANKI⚽⛄❄
Nasze zimowe spotkanie rozpoczęło się od zabaw integracyjnych ponad dwudziestki fantastycznych uczestników🏃‍♀️🏃‍♂️❤. Następnie zawodnicy zjedli smaczne i zdrowe śniadanie🍅🌶🥒, aby mieć energię na pierwszy piłkarski trening.
Po dużej dawce wysiłku nadszedł czas na obiad🍲🥕i warsztaty edukacyjne👨‍🏫 dotyczące składników odżywczych i zasad prawidłowej diety- tematów bardzo istotnych w życiu Młodej Piłkarki i Młodego Piłkarza Radziszowianki❗💚💚
Pierwszy dzień zakończyliśmy zabawami na śniegu.
⛄🛷❄

zdjęcia: https://www.facebook.com/radziszowiankaradziszow1974/posts/747538373301026

❄⛄⚽PÓŁKOLONIA DZIEŃ DRUGI⚽⛄❄
Wtorkowe zajęcia rozpoczęliśmy od gier i zabaw orientacyjno- porządkowych oraz zajęć integrujących zespół naszych utalentowanych zawodników🎨🧸🎈. Zmierzyliśmy się także z treningiem karate🥋🥋🥋, na którym każdy uczestnik dał z siebie wszystko💪🏆. Po doładowaniu akumulatorów pysznym i zdrowym „co nieco”🥣🍴, rozegraliśmy małe zawody. Nie mogło też zabraknąć testu❗ na temat zdrowego stylu życia, który był podsumowaniem wczorajszych warsztatów przygotowanych przez naszych Trenerów👨‍🏫. Na zakończenie ulepiliśmy mnóstwo bałwanków☃☃☃. Efekty zobaczycie w galerii❣❣❣ Prawda, że śliczne❓❤
zdjęcia: https://www.facebook.com/radziszowiankaradziszow1974/posts/747855606602636
 
❄⛄⚽ZIMOWA PÓŁKOLONIA DZIEŃ 3️⃣⚽⛄❄
Pamiętając o złotej myśli, iż „Nie samą piłką Młody Człowiek żyje”, zawodnicy LKS Radziszowianka wyskoczyli🦘🦘 do uwielbianego i oczekiwanego przez wszystkich Go Jump❗❗❗ Z dziecięcą frajdą 🧒świetnie się bawiąc🥳, doskonaliliśmy koordynację ruchową i zmysł równowagi. Potężną dawkę endorfin czuliśmy jeszcze przez wiele, wieleee godzin🙊🤩🙉. Najedzeni pysznym obiadem, postanowiliśmy wykorzystać wyśmienite humory na gry i zabawy🤸‍♀️ na obiektach naszego klubu.
💚💚💚

 

💚❄⛄PÓŁKOLONIA DZIEŃ 4️⃣ i 5️⃣⛄❄💚
Czwartkowy dzień rozpoczęliśmy punktualnie o 8.00 poranną gimnastyką🤸‍♀️💪, grami i zabawami ruchowymi🏃‍♀️🏃‍♂️. Wzięliśmy także udział w treningu karate🥋 i zajęciach plastycznych🎨. Po południu rozegraliśmy mecze kontrolne⚽🥅. Ostatni dzień półkolonii minął nam na relaksie⛱, dobrej zabawie🤡 i śmiesznych grach😉. Na dużym ekranie🎦 oglądaliśmy rewelacyjne „Sing 2”❤🎤🎤❤, potem przyszedł czas na obiad🍲, wręczenie nagród🥇🥇 i pyszną pizzę🍕🍕.
Dziękujemy❤ wszystkim wspaniałym Zawodniczkom i Zawodnikom za piłkarsko spędzony drugi tydzień ferii zimowych⚽💚⚽.
Trenerzy i Opiekunowie

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.