Życzenia

23.12.2023

Drodzy Zawodnicy, Rodzice, Trenerzy, Kibice i Wszyscy Przyjaciele naszego Klubu!

Zbliżają się magiczne Święta Bożego Narodzenia, czas radości, nadziei i wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych. W imieniu całego Klubu chcielibyśmy życzyć Wam serdecznych, pełnych ciepła i miłości Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Niech te Święta będą pełne uśmiechu na twarzy, a każdy moment spędzony z rodziną i przyjaciółmi niech przyniesie wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Niech nadchodzący Nowy Rok będzie czasem spełnienia marzeń, nowych celów oraz wielu sukcesów, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, oddanie i wsparcie, które wzbogaca nasz Klub każdego dnia. Jesteście sercem naszej piłkarskiej rodziny, a Wasza pasja do futbolu sprawia, że nasz Klub jest wyjątkowy.

Życzymy Wam zdrowia, szczęścia oraz wielu piłkarskich emocji w nadchodzącym roku! 

 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.