Monthly Archives: sierpień 2015

Piłkarski Piknik Rodzinny-”Sportowe pożegnanie lata”(23.08.2015)

W przedostatni weekend wakacji, na obiekcie LKS Radziszowianka miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Odbył się Piłkarski Piknik Rodzinny pt. „Sportowe pożegnanie lata”. Wydarzenie, w którym uczestniczyły całe rodziny z Radziszowa oraz okolic na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci. Podczas ponad trzy godzinnej zabawy, dzieciaki w kategorii wiekowej Skrzat (2009/2010) oraz Żak (2007/2008) uczestniczyły m.in

Udana Początek Sezonu Seniorów:-)

22.08.2015

W sobotnie popołudnie I druzyna seniorów rozpoczeła zmagania w klasie A. Przeciwnikiem była drużyna Wisły Jeziorzany która w ubiegłym sezonie walczyła o awans do V ligi. Początek spotkania był nieco nerwowy z obydwu stron z przewaga gości. Jednak po upływie 10 minut, zawodnicy Radziszowianki zaczeli nadawać tempo spotkaniu. W 14 minucie po bardzo dobrej akcji oskrzydlającej

Turniej „Wakacje z piłką nożną”

W dniu 08.08.2015 chłopcy z rocznika 2002 / 2003  uczestniczyli w  Powiatowym Turnieju ” Wakacje z piłką nożną”. Turniej zorganizowany został na obiektach Lotnika Kryspinów. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Starosta Krakowski Józef Krzyworzeka, ekipy powitał także wiceprezes Małopolskiego Zrzeszenia LZS Jacek Kucybała. Nasz drużyna trafiła do grupy B. Obok Lotnika Kryspinów o miejsce w grupie