22.08.2015

IMG_0520

IMG_0519

IMG_0518

IMG_0521DSC06620 DSC06630 DSC06640 DSC06611 DSC06603 DSC06643 DSC06561 DSC06566 DSC06587 DSC06583 DSC06593 DSC06637 DSC06560W sobotnie popołudnie I druzyna seniorów rozpoczeła zmagania w klasie A. Przeciwnikiem była drużyna Wisły Jeziorzany która w ubiegłym sezonie walczyła o awans do V ligi. Początek spotkania był nieco nerwowy z obydwu stron z przewaga gości. Jednak po upływie 10 minut, zawodnicy Radziszowianki zaczeli nadawać tempo spotkaniu. W 14 minucie po bardzo dobrej akcji oskrzydlającej na dosrodkowanie zdecydował sie Kamil Łachman a w dużym tłoku zawodników spokojem wykazał sie Rafał Wasyl który z 7 metra wykończył cała akcję. Po stracie bramki drużyna Radziszowianki grała z dużym spokojem wymieniając podania nie tylko we własnej strefie boiska. Do tego bardzo mocno przyczynił sie Jadzia, który nie tylko przerywał ataki Wisły i był skuteczny w odbiorze piłki ale równiez mądrze uspokajał grę – bardzo dobry mecz w wykonaniu tego zawodnika!

Kilka minut po zdobyciu bramki Kamil Łachman po świetnej asyście Sosina podwyższa na 2:0 – zespołowa akcja która mogła się naprawdę podobać.

2 bramka podcięła nieco skrzydła piłarzom Wisły I bardzo uspokoiła grę w środkowej strefie boiska gospodarzy. Na kilka minut przed końcem I połowy na liste strzelców wpisał sie Pokemon, który sprytnym – prostym uderzeniem zakończył akcję.

Po przerwie drużyna Jeziorzan zaczęła ofensywę, jednak jej akcje kończyły sie na 30 metrze przedpola bramkowego. Kilka prób zaskoczenia Zubka nie zakończyły się golem.

W 65 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał sie tego dnia – bardzo aktywny Pokemon, który nie dał szans bramkarzowi Wisły – 4:-0!!!

Tak też zakończył się mecz o którym można powiedzieć, że po okresie przygotowawczym obu dryżyn był niezłym widowiskiem.

Brawa dla Naszej drużyny: za 3 punkty, ambicję oraz optymistyczny poczatek sezonu!!!:-)