II DRUŻYNA

22.04.2024

Wczoraj nasza druga drużyna podejmowała zespół Nadwiślan Kraków w ramach 17 kolejki Krakowskiej KALASY A (Gr.3).
Mecz pomimo deszczu dość szybko ułożył się po naszej myśli. Już po niecałych 30 minutach gry Tomek Tychoniak zdobył pierwszą bramkę dla dla naszej drużyny a tuż przed przerwą Patryk Kałwa podwyższył wynik (2:0)
Po zmianie stron , Ponownie Tychoniak trafił do siatki (3:0). W tym momencie goście zaczęli stwarzać sytuacje bramkowe. Jedną z nich wykorzystał Bryan Maurer (3:1).
W 76 minucie Kuba Paciorek nie pozostawił złudzeń bramkarzowi Nadwiślanu i zdobył czwartą bramkę (4:1). Zaledwie 2 minuty później – już po raz trzeci – na listę strzelców wpisał się Tychoniak (5:1).
Tuż przed zakończeniem spotkania zawodnik gości (Paweł Szafran) ustala wynik na 5:2 – jednak było już za późno aby Nadwiślan mógł myśleć o wywiezieniu choćby jednego punktu z Radziszowa!