SENIORZY

18.07.2024

Wczoraj (17.07.2024) na stadionie w Radziszowie podejmowaliśmy drużynę MKS Limanovia w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu!

W pierwszej połowie meczu nasza drużyna wyraźnie dominowała na boisku. Już w 30. minucie prowadziliśmy 2:0, dzięki bramkom Burkata i Gałki.

W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana. Na boisku pojawiło się więcej młodych zawodników, co miało na celu nie tylko dać im cenne doświadczenie, ale także sprawdzić ich umiejętności w trudnych sytuacjach. Mimo ich zaangażowania i starań, przeciwnicy zdołali wyrównać wynik meczu.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Choć początek był bardzo obiecujący, druga połowa pokazała, że przeciwnicy nie zamierzali się poddawać. To była wartościowa lekcja dla naszej drużyny, szczególnie dla młodszych zawodników, którzy mieli okazję sprawdzić się z mocnym IV ligowym przeciwnikiem.

….a już w najbliższy poniedziałek (22.07.2024) zapraszamy na kolejny mecz – tym razem zmierzymy się z drużyną MKS Kalwarianka