10.11.2023

Skawinka SkawinaVS Radziszowianka
WYNIK 4:11   (1:7)
RELACJA:
Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie w ostatnim meczu nasi Juniorzy Młodsi B1.
W spotkaniu derbowym nie dali kompletnie żadnych szans drużynie Skawinka Skawina i w zasadzie w pierwszej połowie już było po meczu (2:7)❗Strzelając 7 bramek w trzy kwadranse nasi zawodnicy kompletnie odebrali ochotę do gry rywalowi!
Kunsztem strzeleckim popisał się Malina, który zdobył 5 bramek w 45 minut – i tym samym wyrównał rekord Robert Lewandowski który jeszcze grając w FC Bayern München również zaliczył pięć trafień przeciwko VfL Wolfsburg
Bramki przeciwko Skawinka Skawina zdobyli także Wcislo, Gurdak, Sarapata, Jezioro i Patryk Stekla, który nie celebrował oczywiście bramki, ze względu na wcześniejsza grę w Skawinka Skawina. Nie wiele zabrakło, a każdy zawodnik z naszej drużyny mógłby się cieszyć golem w tym meczu
Sezon zakończyliśmy na podium, ale apetyty były nieco większe
Niedługo nasi juniorzy udadzą się na turniej Międzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane. powalczyć o jak najwyższe miejsce.
SKŁAD:
Sukta (65’ Rychlewicz) – Wituszyński, Bargiel, Adrian Wcisło(65’ Śladowski) – Jezioro, Franek Wcisło, Serwiński(70’ Droździewicz), Stekla, Gurdak(60’ Szopa), Malina(46’ Wala)
TRENER
Michał Rzeszótko
UWAGA
Zapraszamy zawodników z innych Klubów oraz chłopców którzy chcą się rozwijać pod względem piłkarskim do dołączenia do naszej Akademii! Juniorzy w przyszłym sezonie na pewno będą chcieli awansować do 1 LIGI a i w pozostałych rocznikach od Skrzata do Trampkarza szkolenie oraz cele są na najwyższym poziomie – ZACZNIJ TRENOWAĆ Z NAMI JUŻ DZIŚ I CIESZ SIĘ ZE ZWYCIĘSTW❗