JĘZYKOWA LIGA MISTRZÓW W RADZISZOWIANCE KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

02.09.2019

herb radziszowianka_new small

Z nami nigdy nie jest nudno, a wiedza podana w atrakcyjny, nowoczesny sposób zwyczajnie wciąga. Dzięki efektom, jakie przynoszą nasze kursy językowe nazywa się je „nauką”, choć zdaniem naszych uczniów to raczej genialna przygoda, po której umie się tyyyyle powiedzieć i tyyyyle napisać w języku obcym! Zależy Ci by Twoje dziecko uczyło się języków obcych już od najmłodszych lat? Chcesz widzieć efekty, ale nie kosztem radości i dobrego samopoczucia Twojego dziecka? Już od września ruszamy z nowym semestrem, a w nim kursy języka angielskiego oraz niemieckiego dla uczniów klas szkoły podstawowej!

SEMESTR:
15 godzin zegarowych (klasy I, II, III, IV),
30 godzin lekcyjnych (klasy V, VI, VII, VIII)
zajęcia 1 raz w tygodniu (wtorki, środy lub
czwartki) po 60 min (klasy I, II, III, IV) lub po
90 min. (klasy V, VI, VII, VIII)
Zajęcia odbywają się pomiędzy godziną 14.30 a 19.00, szczegółowy harmonogram ustalany m in. w oparciu o plan szkolny i możliwości czasowe dzieci. kameralne grupy (4-6 osób) przyjazna i przejrzysta platforma internetowa, e-dziennik do monitorowania frekwencji, postępów oraz nauki słownictwa.

500 ZŁ / SEMESTR klasy I, II, III, IV
7 50 ZŁ / SEMESTR klasa V, VI, VIII, VIII

INFORMACJE I ZAPISY:
E M A I L :
biuro@everest.edu.pl
T E L E F O N :
12 260 54 00
M I E J S C E Z A J Ę Ć :
Radziszowianka
ul. Skawińska 40

START: 24.09.2019
www.everest.edu.pl

Załączniki do pobrania

Plik Wielkość pliku Pobrania
pdf Centrum Językowe EVEREST_języki w Radziszowiance 391 KB 441
  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.