skawina logokolor po prawej kopiaimage description

07.04.2018, Godzina 17.00, Siepraw

Radziszowianka: W. Mielnik – B. Baliga, M. Bierówka, R. Wasyl, M. Wcisło ( ’66 Ł. Krupnik), T. Baliga, J. Okarmus, S. M. Grzesik (’46 S. Romek), M. Rzeszótko (’58 K. Kurek), M. Zięcik, M, Sosin (’55 M. Małysa).

Trener Janusz Żmuda.

Bardzo ważny mecz za nami. Apetyty były duże – zdobywamy jeden punkt grając przez ponad godzinę w liczebnym osłabieniu o to jest budujące. Po czerwonej kartce dla Jacka Okarmusa to mimo wszystko my byliśmy zespołem dominującym praktycznie większa cześć drugiej połowy toczyła się pod polem karnym gospodarzy, jednak w decydujących momentach brakuje nam szczęścia. Strzały Rzeszótki z okienka głowa wbija obrońca a Zięcik z 18 metrów pięknym uderzeniem obija poprzeczkę. Gospodarze wyprowadzili jedną kontrę i musieliśmy do ostatnich minut walczyć o jeden punkcik jakże ważny. Chwała chłopakom za walkę i determinację oraz zaangażowanie, widać było, iż wola zwycięstwa jest bardzo duża niestety zabrakło już czasu po bramce na 2-2.
Mam nadzieje że w końcu to szczęście będzie po naszej stronie i odniesiemy pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.
Rywal nie byle jaki to obecny lider rozgrywek Gościbia Sulkowice.
Jednak znamy swoją wartość i postaramy się uszczęśliwić naszych kibiców oraz siebie zwycięstwem.