Lotnik Kryspinów II – Radziszowianka II 1:2

01.05.2016 r., godz. 11.00
wynik 1:2

Bramki: Kamil Niechaj 14′, Bogusław Firlej 34′

Skład: K. Kucia, P. Magiera, M. Okarmus, S. Karaś, T. Tomczyk (P. Basta 78′), J. Żmuda (M. Odrazil 72′), P. Paciorek, K. Niechaj, K. Apostolik ( Ł. Zubek 83′), B. Firlej, M. Baliga.

Drużyna rezerw Radziszowianki odniosła dzisiaj bardzo cenne zwycięstwo na trudnym terenie w Kryspinowie. Do przerwy podopieczni Roberta Radziszowskiego prowadzili 2:0, po bramkach Kamila Niechaja i Bogusia Firleja. Mieli jeszcze kilka dobrych okazji do strzelenia gola, jednak na przeszkodzie stawał bramkarz gospodarzy.

Po przerwie, zawodnicy Kryspinowa dokonali 3 zmian i gra toczyła się głównie w środku pola. Po jednej z akcji gospodarze strzelili kontaktowego gola, jednak zawodnicy Radziszowianki nie pozwolili na odebranie cennych punktów. W 88 minucie, po idealnym podaniu Michała Baligi, w sytuacji sam na sam, znalazł się Łukasz Zubek, który niestety nie trafił w światło bramki.

Za tydzień mecz z Piastem Skawina na stadionie w Radziszowie o 17.30. Miejmy nadzieje, że już wkrótce będziemy świętować z II drużyna awans do klasy B.