Radziszowianka II – Błękitni Czułówek: 7-1

Sponsor Drużyny Seniorów

skawina logokolor po prawej kopia

image description

03.09.2017, Godzina 17.00, Radziszów

Bramki: Krzysiek Bruzda 3 ( '7, ’18, ’57), Piotr Sumara ’14, Dominik Łata ’43, Robert Radziszowski ’69, Kamil Łachman ’74,

Skład: D. Maślak, P. Magiera, D. Łata, D. Małysa, P. Sumara (’46 D. Tyrka), K. Bruzda, K. Małysa (’46 P. Paciorek), K. Łachman, R. Radziszowski, B. Firlej, S. Romek.

Podopieczni Roberta Radziszowskiego rozgromili drużynę Błękitnych Czułówek. Już w 7 minucie po składnej akcji, Krzysiek Bruzda znalazł się na czystej pozycji i strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Kilka minut później, po indywidualnej akcji ze skrzydła, Piotrek Sumara wymanewrował kilku obrońców i sprytnym strzałem podwyższył wynik na 2-0. Chwilę później swoja kolejną bramkę dołożył Krzysiek Bruzda a tuż przed przerwą 1 gola w seniorskiej piłce zdobył Dominik Łata, który podłączył się do akcji ofensywnej i wykorzystał bardzo dokładne podanie od Roberta Radziszowskiego.

Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie – dominacja w środkowej strefie boiska zawodników Radziszowianki była bardzo wyraźna i przekładała się na dużą ilość sytuacji bramkowych. Błękitni nie stworzyli sobie praktycznie żadnej sytuacji bramkowej. Ich nieliczne ataki był przerywane w środkowej strefie boiska.

W 57 minucie hat trika skompletował niezwykle skuteczny tego dnia Krzysiek Bruzda. Swoją bramkę dołożył również Robert Radziszowski uderzając z 25 metra w długi róg bramkarza gości oraz Kamil Łachman który wykończył składną akcję całego zespołu.

Pod koniec spotkania sędzia podyktował rzut karny dla drużyny Błękitnych, jednak Dawid Maślak znakomicie wyczuł intencje strzelającego zawodnika i bez problemu obronił strzał.

Honorowe trafienie padło kilka minut przed końcem spotkania, gdzie w zamieszaniu bramkowych, sprytem wykazał się napastnik gości.

Okazałe zwycięstwo ale przede wszystkim dyscyplina, skuteczność i styl gry, niezwykle cieszy i pozwala z optymizmem wyczekiwać kolejnych spotkań!!!