Radziszowianka – Iskra Czułów: 4 – 0

05.09.2015

W sobotnie popołudnie seniorzy Radziszowianki rozegrali na własnym stadionie mecz z Iskra Czułów. Od samego początku tempo nadawali gospodarze. Już w 9 minucie – nowo pozyskany z Grębałowianki Rafał Szczepański – bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył bramkę. Gra przebiegała w I połowie pod dyktando zawodników Radziszowianki. Duża wymienność pozycji oraz podań mogła sie podobać. Do tego – zawodnicy Grzegorza Treli – stworzyli sporo sytuacji bramkowych. Niestety nie wykorzystali ani jednej – pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem.
W II połowie od samego początku atakowali zawodnicy Radziszowianki. Raz po raz próbowali zaskoczyć defensywę, oraz bramkarza Iskry. W 59 minucie, bardzo dobrze zachował sie w polu bramkowym Paweł Sosin, który mocnym uderzeniem podwyższył wynik na 2-0. Od tej chwili gracze Radziszowianki grali juz bardzo spokojnie, konstruując ataki na własnej połowie. W 79 ponownie Messi strzelił swoją druga bramkę, a kilka minut później Mateusz Małysa ustalił wynik meczu na 4 – O.

Gra mogła się podobać: duża wymienność pozycji, kombinacyjne akcje oraz liczna ilość stworzonych sytuacji bramkowych.
Mamy nadzieje, że kolejne mecze będą równie dobre!!!

Gratulujemy zwycięstwa i 3 punktów:-)
Bramki: Szczepanski Rafal 9, Sosin Paweł 2 – 56, 79, Małysa Mateusz 84. DSC07042DSC07035DSC07031DSC07030DSC07028DSC06978DSC06984DSC06989DSC06995DSC06990DSC06997DSC07032DSC07017DSC07057DSC07045DSC06969