Radziszowianka – Orzeł Piaski Wielkie : 5 -1 Juniorzy

08.04.2017

W sobotnie południe o ligowe punkty walczyła drużyna juniorów Radziszowianki. Naszym rywalem był wymagający zespół Orła Piaski Wiekie.Mecz bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy gospodarzy i już w 7 min wynik otworzył S.Lenda,ktory sprytnie zachował sie w polu karnym minął bramkarza i płaskim strzalem posłał piłkę do siatki.W kolejnych minutach mecz się wyrównał i częściej do głosu zaczęli dochodzić goście.Niestety w 33min pi dośrodkowaniu z rzutu różnego i biernej postawie naszych zawodników piłkę głową do siatki skierował zawodnik gości1-1. Gdy wydawało się że wynik do przerwy nie ulegnie zmianie po ladnej akcji gospodarzy przytomnie w polu karnym zachował się K.Maślanka i ładnym strzałem z woleja wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.2-1 do przerwy.W drugiej odsłonie po męskich rozmowach w przerwie meczu zawodnicy gospodarzy wzięli sprawy w swoje nogi oraz głowy i to przyniosło efekty.58 min 3-1 K.Maślanka z 13 metrów ładnie strzela z woleja.70 min znakomite zachowanie w polu karnym S.Lendy który pieknie tyłem do bramki przyjmuje piłkę,i mimo asysty obrońcy w  z 7 metra pakuje piłkę pod poprzeczkę drużyny gości 4-1.W 76 min Ł.Chmielarczyk ładnym strzałem pod poprzeczkę z 6 metra ustala wynik spotkania na 5-1.

GRATULACJE dla zawodników Radziszowianki,oby tak dalej!!!

ZAPRASZAMY na kolejne mecze naszych juniorów.